Irina

Irina & BulentIrina & Bulent

Şubat ayının başında hayatımda aldığım en tatlı maillerden birini almıştım. Henüz 4 aylık hamile olan bir anne adayından sevgi dolu, çok büyük  nezaketle yazılmış e-maili okurken çok mutlu oldum, gururlandım. Sevgili Irina doğumunu ve öncesinde hamilelik fotoğraflarını çekmemi rica ediyordu. Önümüzde çoook uzun bir zamanımız vardı, Irina’nın mailini okuduktan sonra çok heyecanlanmıştım, gözümün önünde hemen bir kaç sahne patlamıştı, Irina sarı saçlı bir peri olarak belirdi aklımda ve onun peri masalı olmalıydı bu çekim. Bir yaz günü, yeşilliklerin çiçeklerin arasında, gülen yüzüyle, içinde taşıdığı kocaman umuduyla biricik oğluyla ve ellerini sımsıkı tutan sevgilisiyle..Evet bundan daha güzel bir peri masalı olabilirmiydi =)

Irina & BulentIrina & Bulent

Irina & BulentIrina & Bulent

Güzel perime bu hayalimi anlattım. Piknik sepeti, elmalar, çiçekler bizim için yardımcı objeler olacaktı. Zamanımız yaklaştıkça heyecanımız büyüdü, Irina’nın göbüşüde yeterince büyüyünce artık buluşma ve bu çekimi gerçekleştirme zamanı gelmişti. Çekime önce evlerinde başlayacaktık. Mekana vardığımda kapıyı açan muhteşem bir kadın vardı karşımda, incecik, uzun boylu, taşıdığı yüke hiç aldırış etmeden hoplayıp zıplayan, enerji saçan, kuzey genlerine sahip harika bir kadın. Yüzyüze tanıştığımızda öğrendim ki ilk maileştiğimiz gece Ira heyecandan uyuyamamış. Hala aynı büyük heyecanla çekimimize başladık. İşim hiçte zor olmadı, çünkü karşımda aşık bir çift vardı =) Siz lütfen beni unutun ve iki sevgili sohbet edip, bol bol  koklaşın dedim. Zaten fotoğraflarda doğallıkları, büyük aşkları çok rahat seziliyor.

Irina & Bulent

Irina & BulentIrina & Bulent

Irina & BulentIrina & Bulent

Irina & BulentIrina & Bulent


Irina & BulentIrina & Bulent

Hem bu güzel çiftin, hemde benim hayalim gerçekleşmişti çekimin sonunda. Irina sonuçları görmek için çok heyecanlıydı, tabi bende =) Ne kadar kalbi pır pır ederek beklediğini tahmin bile edemiyorum, onun heyecanı beni daha çok heyecanlandırdı. Fotoğrafların bir kısmını özel sayfasını hazırlayarak güzel çiftle paylaştım, beğenisi dünyalara bedel. Böyle tatlı, heyecanlı bir anneyi mutlu etmek, yükselttiğim beklentilerini karşılayabilmek muhteşem bir duygu. Bütün gün, tüm planlarını erteleyip fotoğraflara bakacağını söyledi =) Eminim ki bunu yaptı. Şimdi heyecanla Altan Timur’u bekliyoruz. Doğduğunda inşallah yanında olacağım, normal doğumla gelmesini bekliyoruz, bu yüzden heyecanım daha da katlanıyor.  Irina bana her mailinde daha güzel sözler yazdı, her okuduğumda gözlerim ışıldadı, içim ısındı, en çok hoşuma giden ise Miss.Turkey diye hitap etmesiydi :P  o kadar güzel bir kalbi var ki beni o denli güzel görebiliyor demek ki =)

Irina & Bulent

Irina & BulentIrina & Bulent

Irina & BulentIrina & Bulent

İnşallah uzun yıllar sevgili Irina, Bülent ve aileye katılacak olan Altan Timur ile nice mutlulukları paylaşırım, yenii masallarınıza tanık olurum. Sevgili perim Irina’nın öncelikle sağlıklı bir doğum yapmasını dileyerek, zamanın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Sizleri tanımak çok büyük bir şans benim için, değerli aile dostomuz Dr. Kemale Musayeva’ya çok teşekkür ediyorum beni sizlere tavsiye ederek tanışmamıza vesile olduğu için.

Irina bunları ingilice yazabilmeyi çok isterdim, lütfen beni bağışla, ama blogun düzeni açısından yapamıyorum. Eminim ki sen  rahatlıkla yazdıklarımı anlayabileceksin.

Çekimin sonunda Irina’nın getirdiği elmalardan hepberaber yedik, hala tadı damağımda. Irina’dan aldığım içinmi bilemiyorum ama hayatımda bu kadar güzel bir elma  yememiştim =)

me, IIrina & Bulentme, Irina & Bulent


Böyle güzel bir mesleğim olmasaydı belki de asla bu kadar özel iki insanı tanıyamayacaktım. Sanırım bu mutlulukların en büyüğü benim için. Bu yüzden her zaman bu yolu seçtiğim için önce kendimle gurur duyuyorum ve her zaman yanımda olan biricik sevgilim ve destek olan aileme binlerce kez teşekkür ediyorum. İnşallah her zaman karşıma bu kadar güzel insanlar çıkmaya ve benim için özel olmaya devam eder.

Benzer Yazılar:

10 Responses to “Irina”

 • Günaydın böyle bir bloğunuz var ve benim haberim yok çok şirin bir site hele fotolar bi harika çocuklar olunca işin içinde hemen dalıyorum çünkü çocukları çok seviyorum bir kızım 12 yaşında bide oğlum vardı ancak onu kanserden kaybettik 2 sene önce daha 5,5 yaşındaydı bu doğumu sizin fotolarınızda görünce dayanamadım bu yorumu yazdım.Sitenizi sık kullanılanlara ekledim takipteyim kolay gelsin hoşçakalın.

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Merhaba, beğeniniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Acınız asla dinmez ama allah kızınızı sizlere bağışlasın, sağlık versin. Görüşmek üzere… sevgilerimle.

  [Reply]

 • Harika fotograflar!

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Çok teşekkürler =D

  [Reply]

 • ÖZge:

  Ağzım açık baka kaldım muhteşem fotolarınıza. Tamam modelleriniz Türk değil ama burası Türkiye gibi değil başka bir dünya yaratmışsınız, mistik masalsı bir sonuç çıkmış. Işık ve renkler nasıl bu kadar mükemmel, hem çok doğal hemde çok taze bir görünüm gerçekten. Nasıl aydınlatma kullandınız acaba? Buradan yazmak istemezseniz mailimi yazdım mahsuru yoksa paylaşmanız beni çok mutlu eder. Başarılarınızın devamını dilerim, bir eşiniz daha yok (ben görmedim)

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Çok teşekkür ediyorum öncelikle =) çok gururlandırdınız beni.
  Aydınlatma için extra birşey kullanamdım hepsi gün ışığıdır ortam gerçekten büyüleyici,2gün sonra burada yeni bir çekim yapacağım bu sefer bebek =) heyecanla onu bekliyorum. Çok teşekkürler tekrar..

  [Reply]

 • ÖZge:

  Ya gerçekten dönüp dönüp bakıyorum muhteşem :D

  [Reply]

 • Nesrin Has:

  Harika resimler bakmaya doyamıyorum ve sizi çok tebrik ederim. Tüm resimleriniz harika sitenize girince göz yaşlarımı tutamıyorum en son baktığım bu neşeli resimler iyi geldi :) daha nice resimlerinizi paylaşmanız dileğiyle. Sevgiler Nesrin.

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Çok teşekkür ederim NEsrin Hanım, daha bol olsun neşemiz =D

  [Reply]

 • merhabalaar:)
  ne hoşş ne cici bir sayfanız war böyle…
  sımsıcacık,içten ve samimiyet dolu:)
  dondurduğunuz mutlu karelere söyleyecek kelime bulamadım.
  çıkmak ne mümkün sayfanızdan..
  paylaşımlarınıza bayıldım..
  seve seve izleyiciniz oldum hemen…
  bende sizi bekliyorum sayfama,kulvarlarımız farklı olsada…:)
  kekik kokulu mutfağımdan,
  kucak dolusu sevgilerimle…
  :)

  [Reply]

Leave a Reply

Google +1
Flickr
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos and videos from ciseren korkut. Make your own badge here.
Etkinlikler