Küçük Sevgilim

Geçen sene 23 Nisan’da harika bir aile ile tanıştım. Gerçek ve Emrah, 23 Nisan’da biricik oğulları Dağhan’ın 1. yaş günü için birlikte bir çekim yapmak istediler. Hem Yücel ailesinin hemde benim asla unutamayacağımız çok eğlenceli bir gün geçirdik. O kadar sıcak güzel bir aile ki, hiç bir zaman unutmayacağım dostlarımdır Yücel ailesi.

Aradan geçen 1 sene içinde Dağhan’ın bir kuzeni oldu, doğumunu ben görüntüledim. Böylece bu harika aileyi bir kere daha görme şansım oldu. Aynı zamanda  Gerçek  ve Emrah 2. oğullarını bekliyor =)

Daghan

Çekim öncesi evlerinde buluştuk, salonda geçen sene çektiğim fotoğrafların dev baskıları duruyordu, harikaydı. Biz geldiğimizde  Dağhan uyuyordu, uyandığında yüzünde kocaman bir gülümsemeyle yanımıza geldi, odayı resmen bir ışık kapladı. İşte çocuk böyle birşey, hele ki bu kadar tatlısı olunca…Yanımıza gelir gelmez benim adımı söyledi =) İnanılmaz bir mutluluk bu benim için. Dağhan 2 hafta boyunca annesiyle poz çalışmış, öğrendiği kadarıyla Çiseren gelecek ve “çiling çiliong” yapacaktı ve Dağhan her duyduğu çiling çilong sesinde yeni pozuna geçecekti.

Daghan's motherDaghan

DaghanDaghan

Havalar hazır ısınmışken bu sefer dışarıda çekim yapmayı uygun gördük ve Fenebahçe parkına gittik. Dağhan yol boyu elimi bırakmıyor gözlerini benden ayırmıyordu =) Parkta biraz dolaştıktan sonra makinemi çıkarttım ve ısınma turlarına başladık. Çekimden çok gezme, oyun oynama havasında geçti günümüz. Bol bol çiçek kokladık, gelincikleri kopardık, salıncakta sallandık, yeşillikte koştuk, coştuk…

DaghanDaghan

Çok güzel bir hava, çok güzel bir ortam ve muhteşem bir çocuk vardı yanımda. Bilmediği kelime, kuramadığı cümle yok Dağhan’ın, harika bir espiri anlayışı var, bir o kadar da çapkın. Beni sevgilimden kıskanıp, elinden kapmak için yapmadığını bırakmadı, başarılıda oldu. Ayrılana kadar hep el ele , hep göz gözeydik. Bu yüzden fotoğraf gezimizi bir gün sadece eğlenceye ayırmamız gerektiğini anladık, bu sefer bize yetmemişti.

Daghan

Dağhan çok özel bir çocuk. Çok zeki, çok uslu, çok güleryüzlü. Her anne-babanın  hayalindeki çocuk diyebilirim. Allah hep sağlık ve uzun ömür versin, her zaman gülmeye devam etsin. Dadısı Zeliha Hanım’ında Dağhan üzerinde çok büyük emeği var, sadece Dağhan’ın günlük ihtiyaçlarıyla değil, eğitimiylede bizzat  ilgileniyor. Yüksek eğitimli harika bir ebeveynin ve bilgili bir dadının ilgisiyle Dağhan 2 senelik hayatında yetişkin bir insanın sahip olduğu kelime dağarcığından fazlasına sahip . İfadesi, mimikleri, olaylara karşı algısı, tepkisi, çevresini yorumlaması ,herşeyi  en az 4-5 yaş çocuk kadar gelişmiş =)

Ciseren & Daghan

Çiseren & Dağhan

Vedalaşma sahnemiz çok acıklıydı =( nereye gittiğimi, kiminle gittiğimi, kime gittiğimi, neden gittiğimi sordu.. Tek tek cevapladım, hüzünlü bakışlarla beni uğurladı. Ama söz verdim yine görüşeceğiz… Evet yine görüşeceğiz ve hep görüşeceğiz.. Benim küçük sevgilim =)

Benzer Yazılar:

18 Responses to “Küçük Sevgilim”

 • Çiseren ellerine emeğine sağlık. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. henüz meslektaşımla yüzyüze tanışmadım ama her zaman takip edip beğendiklerim arasındasın.. sevgiler..

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Burçin çok teşekkür ediyorum değerli beğenin için, çok zarifsin…umarım yüzyüze görüşmek üzere bir gün =))

  [Reply]

 • gizem:

  Merhaba Ciseren adresine ulastigimda yabancimi yerli sitemi anlamakta gucluk cektim.Aslida bakarsan turkce yazilari gorunce sasirdim baya.Cok orjinal ve yabanci tadi olan fotolar bunlar.her fotografta ayri bir hikaye var. anlattigin bu saf hikayelerin hic bitmesin, sevgilerle

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Çok teşekkür ediyorum, gurur duydum =D

  [Reply]

 • Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık :)

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Teşekkürler Özlem =)

  [Reply]

 • Dilara:

  tebrik ediyorum ve bakmaya doyamıyorum :)

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Çok teşekkürler Dilara..

  [Reply]

 • bade kurt:

  hem kendin guzelsin. hem resimler guzel, hem bebekler guzel

  4x4luk bir kadin sanatci goruyorum seni hayranlikla takip ediyorrum.

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Sevgili Bade çok teşekkürler =D

  [Reply]

 • emre:

  Ters ışığın muhteşem kullanımı ,harika renkler ,kusursuz kadrajlar. Tek kelimeyle !TEBRİKLER!

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  çok teşekkür ederim saygılar..

  [Reply]

 • Harika tek kelimeyle mükemmel.
  Sevgiler.

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  Çok teşekkür ederim =D

  [Reply]

 • harika fotoğraflar, ışık kullanımı kusursuz.

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  =))

  [Reply]

 • nino:

  nasil mah sun bakislar ya okurken gozlerim doldu yazinin sonunu

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  ninoşum her ayrılığın sonu acıklı =( çokta özledim Dağhan’ı

  [Reply]

Leave a Reply

Google +1
Flickr
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos and videos from ciseren korkut. Make your own badge here.
Etkinlikler