Merhaba

Uzun zamandır websitem altında açmak istediğim blogumu sonunda açıyorum. Tabi biraz heyecanlı olduğum için henüz eksiksiz ve istediğim gibi değil. Uzun bir tema arayışından sonra en sadesini seçip, kendi çektiğim melek Derin fotoğrafını yerleştirerek bir giriş yapmaya karar verdim. Daha sonra ileri seviyede bir tasarımla karşınıza çıkmak hayalim.

BabyGirl Ela

O zaman blogumun ilk yazısında son çekimim ve sevgili dostum İlker hakkında birşeyler yazayım.
İlker son derece zarif ve güzel bir kadın, 2 çocuk annesi, Efe ve Ela. Kendi başına inanılmaz pastalar yapmayı öğrenmiş, bunu duyunca inanamadım. 3-5 sene Amerika’da butik pastacılık eğitimi almıştır diye düşünüyordum. 2,5 senedir butik pastacılık yapıyor. İlker’i facebookta grubuna yukledigi harika pasta tasarımlarıyla tanıdım, zamanla dostluğumuz gelişti. Biz tanıştığımızda hamileydi, doğumunu ben görüntüleyecektim, hayaller kurmuştuk, ancak minik Ela’mız çok süpriz geldi…
Bunu telafi etmek mümkün değil ama Ela’nın 1.5 aylık fotoğraflarını çekmek üzere ve İlker’den kurabiye eğitimi almak için dün evlerine gittim.
Ela hanım hiç uyumadan sürekli poz vermek isteyerek tüm günü bizimle geçirdi ve çekimden sonra İlker’den kurabiye yapmayı ve süslemeyi öğrendim. Çok zevkli, herkese tavsiye ederim. İlker zaman zaman eğitim kursları veriyor, arkadaşım diye demiyorum çok iyi öğretiyor ve bilgisini hiç esirgemiyor. Efe ile ise uzun uzun sohbet ettik, ayrılırken zor anlar yaşadık. Bu yüzden en kısa zamanda tekrar İlker’lere gitmeyi planlıyorum, gerçekten tadı damağımızda kaldı.
İlkerin o muhteşem pastalarını görmek isterseniz blogunu ziyaret edebilirsiniz. İlker’in Mutfağı

Evet son olarak bu güzel günümüzden bazı fotoğraflar..

Angels


Benzer Yazılar:

7 Responses to “Merhaba”

 • Görür,görmez hemen geldim.Yeni blogun hayırlı uğurlu olsun.bol paylaşımlı olsun inşallah.Ayrıca yazdıkların için çok çok çoook teşekkür ederim.Asıl güzel olan senin kalbin.gönlü güzel arkadaşım benim…Yeni bebişlerini ve muhteşem fotoğraflarını bekliyoruz…
  Kocaman sevgiler…..

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  canımmm arkadaşım çok teşekkür ederim :)) (cevabım çıkmamış rötarlı teşekkürümü lütfen kabul et)

  [Reply]

 • oana.romania:

  impresive!
  keep being the best!:)

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  thank you so much :))

  [Reply]

 • Fotoğraflar harika gerçekten:D

  [Reply]

  Çiseren

  Çiseren Reply:

  çok teşekkürler :)

  [Reply]

 • Therefore, people direct more second online.

  [Reply]

Leave a Reply

Google +1
Flickr
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos and videos from ciseren korkut. Make your own badge here.
Etkinlikler